mutluhan.com.tr

info@mutluhan.com.tr

Altayçeşme, E-5 Yan Yol İstiklal Cd.
No:122, 34843 Maltepe/İstanbul

Kurumsal

Hakkımızda

Mutluhan Holding’in başarı öyküsünün temelleri 1985 yılında İstanbul Fenerbahçe de kurduğu Honda bayiliği ile atılmıştır. Türkiye’nin ilk Honda bayilerinden olması ile öne çıkan Mutluhan, otomotiv sektörünün en zorlu dönemleri olan bu yıllarda kararlılıkla ve azimle yürüttüğü satış, Showroom ve servis hizmetlerini gümrük birliği ile beraber büyük ölçüde arttırarak 2000 yılında Maltepe e-5 üstünde 5000 metrekare kapalı alana sahip Türkiye’nin en büyük Honda plazasını kurmuştur. Uzun yıllar Honda bayii olarak sürdürdüğü faaliyetlerinin yanında inşaat sektöründe de varlık göstermiş ve farklı projelerle ismini duyurmuştur. Halen yeni başlayan ve başlayacak olan projeleri ile inşaat sektöründe de dev bir isim olduğunu kanıtlamaya devam etmektedir. İnşaat sektörü ile artan faaliyetlerini 2008 yılında Yüksel Seramik firmasını devralarak daha farklı bir platforma taşımıştır. Aydın Söke de bulunan Yüksel seramik fabrikası 20.000 m2 kapalı ve 30.000 m2 açık kullanım alanına sahip olup teknolojinin son yenilikleri ile üretilen seramiklerini kullanıcıları ile buluşturmaktadır. 

Uzun yıllar ihracat ağırlıklı olarak hizmet veren Yüksel Seramik bugün, satış ağını genişleterek 50 den fazla ülkeye ihracat yapmakta olup, yurt içinde de 51 bayii ve 6 yapı markette hizmet vermektedir. Dünya çapında bütün teknolojik yenilikleri takip eden Mutluhan, teknolojiye sürekli yatırım yapmakta ve böylece tüm sektörlerde ki müşterilerine en kaliteli hizmeti müşteri memnuniyetini arttırarak vermeye devam ettirmektedir.

Bugün Türkiye’nin öncü grupları arasında yer alan Mutluhan Holding, faaliyette bulunduğu sektörlere kesintisiz olarak yatırım yapmakta ve yeni iş alanlarına girmek için oluşan fırsatları değerlendirmektedir. 27 yıllık sağlam bir temel üzerinde duran ve iddialı bir strateji benimseyen Holding’in yönetimindeki çeşitli şirketler bugün hem Türkiye’de hem de yurt dışında faaliyet göstermektedir. Yer aldığı her sektörde müşteri memnuniyeti ve kaliteye verdiği önemle öne çıkan Mutluhan Holding insan kaynağının değerini çok iyi bilerek bu alanda da yatırıma büyük önem vermekte ve profesyonel insan gücü ile çalışmalarını sürdürmektedir. Mutluhan Holding pek çok sektörde aktif şirketleri bünyesinde barındırmaktadır. Bu sektörler, öncelikle inşaat olmak üzere, seramik, akaryakıt, enerji, otomotiv ve hizmet sektörlerini içermektedir. Holding’in bu geniş varlık portföyü, mobil iletişim ve güvenlik teknolojileri ile daha da zenginleşmektedir.

Saygılarımızla

Mutluhan Holding

 • Seramik
  Seramik
  Yüksel Seramik markası ile yıllık üretimimizin %70'e varan kısmını yurt dışına ihraç etmekteyiz.
 • İnşaat
  İnşaat
  Mutluhan Konut olarak ulaşılabilir ve konforlu yaşam alanlarını inşa etmeye devam ediyoruz.
 • Otomotiv
  Otomotiv
  Otomotiv alanında lider Honda markasının Türkiye'de ilk ve en büyük yetkili servis ve bayisiyiz.
 • Sigorta
  Sigorta
  1994 Yılında sigortacılık faaliyetlerine başlayan şirketimiz, kurulduğu günden bugüne müşteri odaklı hizmet anlayışından ödün vermeden çalışmalarını sürdürmektedir.
 • Teknoloji
  Teknoloji
  Sistem kurulumu ve Bilgi Güvenliği konusunda dünya devleri olan JUNIPER, KASPERSKY ve HP çözüm ortağı olmuştur.
 • Strategic Planning
  Strategic Planning
  Normcore cornhole synth, keffiyeh asymmetrical vaporware hell of. squid vinyl leggings butcher pork
 • Environment
  Environment
  Woke raw denim seitan post-ironic, twee flannel bicycle rights gastropub direct trade sriracha

Working with experts around the world

consulting_placeholder

25%

Travel and Aviation

Normcore cornhole synth, keffiyeh asymmetrical vaporware hell of.

63%

Strategic Planning

Normcore cornhole synth, keffiyeh asymmetrical vaporware hell of.

90%

Travel and Aviation

Normcore cornhole synth, keffiyeh asymmetrical vaporware hell of.

Tarihçe

Mutluhan yönetim şeması

Clients Feedback